Získajte voľný vstup na zápas proti Trnave a vytvorme spolu skvelú atmosféru

Už v utorok o 17:00 príde do Zelpo Areny v rámci 4. kola Slovnaft Cupu FC Spartak Trnava, aj s ich fanúšikmi. Preto spolu vytvorme skvelú atmosféru pre našich hráčov.

Každý dospelý návštevník stretnutia, ktorý sa preukáže podbrezovskými farbami a príde s našim šálom, čiapkou, mikinou, dresom… bude mať voľný vstup. Takisto zadarmo si môže zápas pozrieť aj jeden rodič, ktorý príde s dieťaťom. To znamená, že ak prídu s dieťaťom dvaja rodičia, jeden z nich bude mať voľný vstup.

Všetky deti, ale aj dospelých, pozývame do kotla k nášmu fanklubu, ktorý sa nachádza na veľkej tribúne, aby svojimi hlasivkami podporili našich hráčov na ihrisku a dopomohli k vytvoreniu čo najlepšej atmosféry. Trnavských fanúšikov by malo prísť okolo stovky, preto ich potrebujeme prekričať.

Stretnutie je rovnako ako predošlé domáce zápasy FK Železiarne Podbrezová organizované v režime OTP, takže každý návštevník starší ako 12 rokov sa bude musieť pri vstupe preukázať dokladom o očkovaní, negatívnym testom alebo dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *