Detailnejšie informácie k MDD a exhibičnému zápasu v Zelpo Aréne

FK Železiarne Podbrezová organizuje v spolupráci so Železiarne Podbrezová, a.s. a obcou Podbrezová v sobotu 1. júna 2024 Deň detí a exhibičný zápas futbalových legiend Podbrezovej.

Čaká na vás celodenný program plný programu pre všetky vekové kategórie. Začiatok je o 10:00, kedy štartuje program MDD pre najmenších. Tí si môžu pozrieť vystúpenie obľúbenej dvojice Tárajka a Popletajky, na štadión zavítajú policajti so psami a svoju techniku predvedú hasiči. Okrem toho sa môžu tešiť na skákacie hrady, suchý bazén s guľôčkami, maľovanie na tvár a diskotéku, príde aj náš maskot Železiar.

Parkovanie a fanshop

Okrem atrakcií bude pripravené občerstvenie, pitný režim a nechýba ani náš fanshop, v ktorom si určite vyberie každý. Vstup na akciu je od jeho začiatku po koniec zadarmo pre všetkých. Čo sa týka MDD, tak balíčky dostanú iba tie deti, ktoré sa zaregistrovali či už cez Železiarne Podbrezová a.s., alebo náš formulár, ktorý sme posledný mesiac priebežne promovali na sociálnych sieťach a webovej stránke.

Keďže v Zelpo Aréne sa po celý deň očakáva príchod vyššieho množstva ľudí, je potrebné využívať vyhradené miesta na parkovanie a dodržiavať pokyny pracovníkov bezpečnostné služby. Parkovať sa bude dať na školskom dvore v areáli ZŠ Podbrezová a vedľa železničnej stanice smerom k priecestiu. V areáli Zelpo Arény a kúpaliska nebude možné parkovať.

Počas dňa si každý rodič nesie za svoje dieťa zodpovednosť, preto žiadame o dodržiavanie pokynov a usmernení organizátorov.

Exhibičný zápas

Exhibičný zápas legiend podbrezovského futbalu začína o 15:00. Súčasťou prestávkového programu budú aj tri zaujímavé súťaže zručností, ktoré predstavíme priamo na ihrisko. Za každú z nich získa jeden či druhý tím bod, ktorý sa bude započítavať do konečného výsledku ako gól.

V pozícii trénerov sa predstavia Ladislav Hudec, ktorý „železiarov“ viedol medzi rokmi 1999 a 2001 a Marek Fabuľa. Ten bol na lavičke aj počas sezóny 2016/17, kedy s tímom siahal na postup do pohárovej Európy.

Zoznam hráčov je takmer kompletný, pribudne do neho ešte jedno meno, ktoré predstavíme v utorok. Vo štvrtok oznámime presné rozdelenie hráčov do dvoch mužstiev.

Takmer kompletný zoznam hráčov:

Erik Grendel, Miroslav Viazanko, Marek Kuzma, Vladimír Kukoľ, Dávid Leško, Hector Tubonemi, Milan Harvilko, Michal Pančík, Juraj Pančík, Lukáš Kožička, Ján Gajdošík, Július Szöke, Mikuláš Pelegrín, Gabriel Jančík, Ľubomír Krochta, Peter Bukovec, Dušan Pišoja, Jozef Rusko, Peter Gajan, Daniel Nemec, Roman Chudík, Blažej Vaščák, Jaroslav Kostelný, Ivan Minčič, Matej Kochan, Ján Vaník, Vratislav Greško, Jakub Kučera, Andrej Rendla, Nikola Andrič, Peter Kováčik