Mladší dorast U-16

 

Tréner : Patrik Koňušík

 

Asistent trénera : Michal Pobijak

Vedúci družstva : Miroslav Bubelíny

 

 

Brankár

Obranca

Stredopoliar

Útočník

Kolo Dátum Zápas Výsledok
1. 17. augusta 2019 U-16 MFK Ružomberok 2 : 1 viac
13:30 Varga (33), Hanes (72) Ciprus (71)
2. 24. augusta 2019 U-16 MFK Dukla Banská Bystrica 1 : 2 viac
13:30 Vyskočáni (6) Knoška (10, 45)
4. 31. augusta 2019 U-16 MFK Zemplín Michalovce 3 : 0 viac
13:30 Nguyen (53), Pindeš (63), Kuhajdík (79)
3. 4. septembra 2019 FC Nitra U-16 1 : 0 viac
17:00 vlastný gól (5)
5. 7. septembra 2019 FK Senica U-16 1 : 0 viac
13:30 Barcaj (38)
6. 14. septembra 2019 U-16 FK Poprad 5 : 0 viac
13:30 Varga (30), Hanes (42), Pindeš (47), Suvak (55), Kuhajdík (68)
7. 21. septembra 2019 ŠK Slovan Bratislava U-16 2 : 1 viac
13:30 Mateleha (38), Nagy (65) Pindeš (78)
8. 28. septembra 2019 U-16 FC Spartak Trnava 0 : 0 viac
13:30
9. 5. októbra 2019 AS Trenčín U-16 3 : 2 viac
13:30 Mičuda (23), Hric (74), Bulko (77) Kadura (26), Vyskočáni (45)
10. 12. októbra 2019 U-16 MŠK Žilina 0 : 4 viac
13:30 Bortoli (9), Sauer (21, 80), Bistiak (46)
11. 16. októbra 2019 FC DAC Dunajská Streda U-16 4 : 2 viac
16:00 Fussy (7), Boltó (31), Kmeťo (39, 52) Nguyen (62), Varga (73)
13. 31. októbra 2019 MFK Dukla Banská Bystrica U-16 1 : 2 viac
13:30 Knoška (14) Hanes (13), Varga (17)
14. 9. novembra 2019 U-16 FC Nitra 0 : 1 viac
13:30 Mulina (43)
12. 16. novembra 2019 MFK Ružomberok U-16 0 : 1 viac
13:30 Chupáč (25)
15. 22. novembra 2019 MFK Zemplín Michalovce U-16 5 : 0 viac
14:30 Bodnár (24), Baňas (47), Tancoš (52, 80), Záhradník (70)
16. 30. novembra 2019 U-16 FK Senica 3 : 3 viac
13:30 Nguyen (18, 27), Kuhajdík (46) Polaček (7), Vyletel (36), Kudláč (72)
17. 7. decembra 2019 FK Poprad U-16 1 : 1 viac
13:30 Farkašovský (42) Hanes (25)
19. 29. februára 2020 FC Spartak Trnava U-16 : viac
13:30
20. 7. marca 2020 U-16 AS Trenčín : viac
13:30
21. 14. marca 2020 MŠK Žilina U-16 : viac
13:30
22. 17. marca 2020 U-16 FC DAC Dunajská Streda : viac
15:30
23. 4. apríla 2020 U-16 MFK Ružomberok : viac
13:30
24. 8. apríla 2020 U-16 MFK Dukla Banská Bystrica : viac
16:00
25. 18. apríla 2020 FC Nitra U-16 : viac
13:30
29. 22. apríla 2020 ŠK Slovan Bratislava U-16 : viac
15:30
26. 25. apríla 2020 U-16 MFK Zemplín Michalovce : viac
13:30
27. 2. mája 2020 FK Senica U-16 : viac
13:30
28. 9. mája 2020 U-16 FK Poprad : viac
13:30
18. 16. mája 2020 U-16 ŠK Slovan Bratislava : viac
13:30
30. 30. mája 2020 U-16 FC Spartak Trnava : viac
13:30
31. 6. júna 2020 AS Trenčín U-16 : viac
13:30
32. 9. júna 2020 U-16 MŠK Žilina : viac
17:00
33. 13. júna 2020 FC DAC Dunajská Streda U-16 : viac
13:30