Kalinovo s veľmi cenným víťazstvom, rozhodol Ridwan Sanusi

Baníci majú na konte veľmi cenný skalp jedného z najlepších tímov súťaže. V 11. kole zdolali Starú Ľubovňu, aktuálne tretí najlepší tím tretej ligy.

V zostave nášho farmárskeho tímu nechýbali Železiari Adam Danko, Samuel Ďatko, Ridwan Sanusi, Marek Kuzma a Martin Talakov.

TJ Baník Kalinovo – Stará Ľubovňa Redfox football club 2:1 (0:1)
Góly:
71. Breznaník, 77. Sanusi – 28. Karaš

Baníci od polovice prvého polčasu ťahali za kratší koniec. V 28. minúte poslal červené líšky do vedenia Karaš a zabezpečil hosťom polčasové vedenie. Domáci sa ale zmobilizovali a dokázali vyrovnať presným zásahom skúseného Michala Breznaníka. O šesť minút neskôr už bolo všetko inak. Ridwan Sanusi stretil druhý gól Baníkov a rozhodol o triumfe Kalinova.

Matej Čobik Ferčík: „Výborný duel z našej strany. Tak ako po minulé zápasy sme herne dominovali, mali sme dobre nastavené ihrisko, dobre upratanú myseľ, boli sme agresívni, dôrazní, chceli sme hrať s loptou a síce sme polčas prehrávali, tak na základe daných myšlienkových pochodov, sme boli odhodlaní zvrátiť priebeh zápasu, čo sa nám aj podarilo. Rešpekt k súperovi zo Starej Ľubovne, ktorý veľkou mierou prispel ku kvalite tohto zápasu.“