Kalinovo zdolalo Bardejov, Danko s čistým kontom

Futbalisti nášho farmárskeho tímu z Kalinova vyhrali v zápase 19. kola III. ligy Východ na pôde Bardejova tesne 1:0.

O osude stretnutia rozhodol jediný gól, ktorý padol už v štvrtej minúte. Makeľ poslal loptu do vlastnej siete. Náš brankár Adam Danko udržal čisté konto. Kompletnú minutáž absolvoval aj Hydara a Yirajang opustil ihrisko až v 90. minúte. Kalinovo na jar stále neprehralo. Zo štyroch odohraných zápasov trikrát vyhralo a raz remizovalo. V tabuľke mu patrí siedme miesto. Prvý Stropkov má len o šesť viac.

Partizán Bardejov – Baník Kalinovo 0:1 (0:1)

Gól: 4. Makeľ (vl.)

ŽK: Berecký – T. Filipiak, Collins, YIRAJANG, Fajčík, A. Filipiak

Kalinovo: DANKO – Uhlár, Koták (C), Vilhan, Kováč, T. Filipiak, Collins, Belko, Blahuta, YIRAJANG, HYDARA. Striedali: Fajčík, A. Filipiak, Dos Santos

Matej Čobík Ferčík (tréner): „Veľmi náročný zápas. Musím otvorene povedať, že domáci nám boli viac ako vyrovnaným súperom, no my sme zvíťazili vďaka nášmu nastaveniu, odhodlaniu a bojovnosti do poslednej minúty.“