Lekan Okunola má za sebou prvý ostrý štart v našom drese

Svoj premiérový štart v drese Podbrezovej, má na konte nigérijský útočník Lekan Okunola, ktorý prišiel do tábora Železiarov počas reprezentačnej prestávky. Na trávniku sa prezentoval bojovným výkonom a ukázal aj svoje technické kvality.

Roman Skuhravý: “Z Lekana od prvého dňa, keď ku nám prišiel, sršala veľká energia a chuť po futbale. Jeho nástup do druhého polčasu nebol v kľude, veľmi chcel, je na ňom vidieť obrovská pracovitosť, dynamika, ale keď sa ukľudní, vôbec nepochybujem, že to bude silná zbraň do ďalších zápasov.”

Nová posila sa dostala na trávnik po polčasovej prestávke a bolo cítiť chuť predviesť sa pri prvom štarte čo najlepšie. Lekan sa nebál púšťať ani do tvrdých súbojov a bojoval o každú loptu.

Lekan Okunola: “Bol to pre mňa veľmi dobrý pocit. Tu v Podbrezovej mám veľmi veľa kvalitných spoluhráčov, ktorí mi aj na ihrisku veľmi pomohli, aby sme ako tím hrali ešte lepšie. Je to môj štýl futbalu a chcel som odovzdať v prospech tímu to najlepšie, čo vo mne je. Čím je zápas dôležitejší a náročnejší, o to viac sa dokážem namotivovať a podať ten najlepší výkon. Aj na tréningu sa snažím trénerovi ukázať, že na to mám, snažím sa poctivo a tvrdo pracovať, aby som napredoval a dostával viac príležitostí. Vždy, ked‘ sa dostanem na trávnik, budem hrať naplno a najlepšie ako viem, aby som dokázal, že si to zaslúžim!”