Na slovíčko s trénerom: „Čaká nás najkrajší zápas“

Hlavný tréner Roman Skuhravý si rovnako ako všetci v FK Železiarne Podbrezová veľmi dobre uvedomuje, aký zápas nás v nedeľu čaká. Kľúčový v boji o prvú šestku.

Na domácom trávniku vyzveme Dunajskú Stredu, ktorá má o dva body viac a je štvrtá. „Železiari“ disponujú spoločne s Trenčínom a Banskou Bystricou ziskom 33 bodov. Každý jeden môže byť v konečnom zúčtovaní rozhodujúci a navyše keď hovoríme o vzájomných stretnutiach tabuľkových susedov, tak sa toto tvrdenie zdvojnásobuje.

„Čaká nás najkrajší zápas, aký môžete odohrať. Je iba na nás, ako si poradíme s favoritom. Hrať proti Dunajskej Strede je ako stret Dávida s Goliášom. My sa tešíme na to, že môžeme takéto stretnutie hrať. Pripravíme sa na to najlepšie ako vieme a budeme chcieť uspieť,“ hovorí Skuhravý.

V priebehu týždňa sa chce odraziť od vecí, ktoré sa stali v Košiciach: „Celá sezóna je o nás. My sme sa dostali do situácie, kedy rozhodne iba náš výkon, rozpoloženie, nasadenie či kvalita, pretože tá nám v Košiciach chýbala. Bolo tam viac chcenia ako chytrosti a pokoja. To budú veci, na ktoré sa tento týždeň v tréningu sústredíme,“ prezradil.

Český lodivod rešpektuje nespornú kvalitu Dunajskej Stredy: „Po príchode nového trénera úplne zmenili organizáciu hry. Oveľa viac vychádzajú zo zabezpečenej obrany. Jednoznačne si musíme postrážiť kontry, pretože tí hráči majú obrovskú kvalitu a ak dostanú priestor, tak to vedia využiť. My im priestor nebudeme chcieť dať,“ dodal Skuhravý.

Zaplňme Zelpo Arénu!

Proti Dunajskej Strede odohráme kľúčový zápas v boji o postup do prvej šestky, preto veríme, že nás prídete podporiť v čo najvyššom počte.

Pripravili sme si pre vás prekvapenia v podobe zníženého vstupného. Každý, kto príde do Zelpo Arény v drese FK Železiarne Podbrezová, bude mať vstupné zadarmo.

Zľavnené vstupné budú mať obyvatelia Podbrezovej, ktorí sa preukážu občianskym preukazom a zamestnanci Železiarne Podbrezová a.s., ktorí sa preukážu zamestnaneckou kartou.

Zľavnené vstupenky sa budú dať zakúpiť iba priamo v pokladni, nie online.

Takisto pozývame členov všetkých futbalových klubov na Slovensku, veľkých aj malých, dospelákov aj deti, na nedeľný zápas s Dunajskou Stredou.

Všetky futbalové kluby majú skupinový vstup na zápas s DAC Dunajská Streda zadarmo! Vašu účasť je potrebné nahlásiť na telefónnom čísle +421 907 227 029 alebo mailom na marketing@mbox.zelpo.sk.

Hrá sa v nedeľu o 17:30, tešíme sa na vás!