Naplňme Zelpo arénu a pomôžme Železiarom vrátiť sa na víťaznú vlnu!

Už zajtra nás čaká ďalšie kolo Niké ligy, v ktorom privítame v Zelpo aréne futbalistov Trenčína. Bude to veľmi zaujímavý súboj tabuľkových susedov, ktorý si určite nenechajte ujsť!

Naši Železiari sa na zápas poctivo pripravujú a nás zaujímal pohľad na súpera očami trénera Romana Skuhravého.
“Som veľmi milo prekvapený, akým spôsom sa Trenčín prezentuje za dva mesiace, pod vedením nového trénera. Vo všetkých zápasoch majú jednoznačné princípy v rozostavení 4-3-3, veľmi zaujímavú výstavbu, neboja sa hrať a majú absolútne nadštandardných krídelníkov na slovenskú ligu. Mal by to byť fantastický zápas. To znamená, dva tímy, ktoré chcú hrať futbal, dva tímy, ktoré sú na vlne. Keď som začal s trénovaním, Trenčín začal v tej dobe s modelom cudzincov, začali dominovať, začali hrať a teraz sa k tomu vrátili. Veľmi sa na ten zápas teším.”

Veríme, že atraktívny duel druhého s tretím priláka na tribúny veľa fanúšikov, ktorí poženú svojimi hlasivkami Železiarov za ďalším víťazstvom. Praje si to aj hlavný kormidelník.

“Veľmi by som si prial, aby na takýto zápas prišlo veľmi veľa ľudí. Podľa mňa budú obidva tímy hrať na víťazstvo a možno tu budeme mať zápas, ktorý sme tu ešte nemali. Takže to je náš cieľ, popasovať sa s nimi a samozrejme znovu sa vrátiť na tú našu víťaznú vlnu, čo je v našich silách.”

Zápas začína zajtra (v sobotu) o 18:00 v Zelpo aréne. Vstupenky sú k dispozícii online: https://www.ticketlive.sk/sk/event/fk-zeleziarne-as-trencin-26-08-2023
Nečakajte v rade pri pokladni, kúpte si vstupenku z pohodlia domova už dnes. Tešíme sa na vás!