Oravec odohrá proti Trnave špeciálny zápas, stále platí naša špeciálna akcia

Stretnutie proti Trnave sa nezadržateľne blíži. Zvučného súpera privítame už v nedeľu o 17:30 a v snahe získať tri body budeme potrebovať aj vašu podporu.

V najvyššej súťaži sme sa spoločne stretli dvadsaťkrát. Zrodilo sa päť výhier Podbrezovej, päť remíz a desaťkrát sa tešil Spartak. V každej z úvodných troch sezón tieto dva tímy spolu zhodne raz vyhrali, raz remizovali a aj v jednom prípade prehrali. Úplne prvé vzájomné stretnutie v rámci najvyššej súťaži sme u súpera počas ročníka 2014/15 vyhrali 1:0 po zásahu, ktorý strelil Peter Gál-Andrezly.

V našom súčasnom kádri má minulosť spätú s Trnavou obranca Matej Oravec, ktorý je odchovancom tohto klubu a v sezóne 2017/18 sa tešil z majstrovského titulu. Následne si zahral aj Európsku ligu, veľmi dobre známy je jeho víťazný gól do siete Anderlechtu. V roku 2019 prišiel do Podbrezovej práve zo Sparta, následne sa cez Dunajskú Stredu a Philadelphiu vrátil.

„S pribúdajúcim vekom prežívam zápasy s Trnavou stále emotívnejšie. Bude to asi do konca života. Myslím si, že tak to cíti každý Trnavčan, ktorý odíde. Nielen ja. Už sa na zápas neskutočne teším, neviem sa dočkať nedele,“ povedal náš zadák pre ligový web

Práve Oravec je spoločne s Richardom Ludhom medzi hráčmi, ktorí v tejto sezóne nevynechali v Niké lige ešte ani jednu minútu. Iba jednu nebol na hracej ploche Peter Kováčik. V kádri Trnavy nájdeme aj našich bývalých hráčov Martina Vantrubu a Samuela Štefánika. Zo súčasného kádra Podbrezovej sa proti Trnave v Niké lige presadili len Kováčik a Kabongo. Počas minulej sezóny jej ale tri góly v dvoch dueloch vsietil Moses Cobnan.

Peter Kováčik odohral v Zlatých Moravciach svoj 30. zápas v najvyššej slovenskej súťaži. Ak v nedeľu nastúpi Roland Galčík, bude to jeho 20. duel za Podbrezovú v Niké lige a Samuel Ďatko môže počet štartov zaokrúhliť na 50.

Využite našu akciu

Pripravili sme si pre vás zvýhodnené vstupné na dvojzápas proti Trnave a Slovanu. Ak si kúpite takýto balíček na obe stretnutia, tak ušetríte a zaplatíte iba 10 € (ženy a dôchodcovia len 7 €). Akcia platí iba prostredníctvom internetového predaja na priloženom linku.

Dôležité upozornenie: Zákazníci, ktorí si kúpia vstupenku na obidva zápasy, si musia nechať vystavenú vstupenku (E-ticket) uloženú v mobile alebo vo vytlačenej forme, je platná na obidva zápasy.

Lístky kúpite na tomto linku TU.