POSLEDNÝM LIGOVÝM SÚPEROM SLOVAN, ALE SEZÓNA PRE NÁS NEKONČÍ!

UŽ V UTOROK BOJUJEME DOMA O POHÁROVÚ EURÓPU

Máme pred sebou posledné kolo aktuálneho ligového ročníka, v ktorom sa o konečné umiestnenie vo Fortuna lige pobijeme na trávniku úradujúceho majstra – ŠK Slovan Bratislava.

Napriek tomu, že to bude posledné ligové kolo, bude to zápas pre nás veľmi dôležitý a stále je o čo hrať! V tabuľke nám patrí štvrtá priečka, so ziskom 44 bodov, rovnako ako nazbierala Banská Bystrica, ale konečné umiestnenie rozhodne o našom súperovi v play-off kvalifikácie o Európsku konferenčnú ligu.

V UTOROK VŠETCI DO ZEPLO ARÉNY!

Už v utorok nás o 17:30 čaká prvé domáce vystúpenie v kvalifikácii play-off o Európsku konferenčnú ligu. Miestenku majú už istú Slovan, Trnava a Dunajská Streda. Meno štvrtého zástupcu vzíde z play-off, do ktorého postupujú tímy na štvrtej, až siedmej priečke. Meno súpera, ktorého už v utorok privítame v ZELPO aréne, spoznáme v sobotu – MFK Ružomberok / MŠK Žilina.

Fandíte Železiarom v poslednom zápase Fortuna ligy, aby sme si zabezpečili čo najlepšie umiestnenie a tým aj výhodu nižšie postaveného súpera. Tešíme sa na vás v utorok o 17:30 v ZELPO aréne!