Preview: Do Zelpo arény cestuje ViOn!

Tretie kolo Niké ligy nás v Zelpo aréne čaká už o pár hodín a našim súperom budú futbalisti Zlatých Moraviec. 

ViOn má v aktuálnej sezóne na konte prehru v Skalici a remízu na domácej pôde, kde si delil body s trnavským Spartakom. Aktuálne im patrí deviata priečka tabuľky, s jedným bodom. 

V uplynulej sezóne sme si vo vzájomnom meraní síl delili body v oboch zápasoch, po remízach 0:0 na domácom trávniku a 1:1 na pôde súpera, kde sa o jediný gól Železiarov postaral René Paraj. 

Veríme, že sa tentokrát o body deliť nebudeme! Určite chceme pokračovať v doterajšom víťaznom tempe. Chris Kabongo bol v oboch doterajších zápasoch trénera Skuhravého žolíkom a podarilo sa mu skórovať proti Banskej Bystrici a aj proti Žiline. Veríme, že mu táto forma vydrží a budeme skandovať jeho meno aj dnes. Stále sa môžme pýšiť aj najlepším strelcom súťaže a držíme palce Peťovi Kováčikovi, aby si svoje štatistiky opäť vylepšil. Čaká nás úplne iný zápas, ako boli tie doterajšie, ale veríme, že s vašou podporou to zvládneme! 

Zápas začína už o 18:00 v Zelpo aréne. Železiar do toho!

Nečakajte v rade pri pokladni! Vstupenky si zakúpte v pohodlí domova na tejto adrese: https://www.ticketlive.sk/sk/event/fk-zeleziarne-fc-vion-zlate-moravce-vrable-12-08-2023