Rehák si pôsobenie v Niké lige užíva: „Snažím sa podávať koncentrované a sebavedomé výkony“

Brankár Ivan Rehák vstúpil do jarnej časti Niké lige veľmi dobre, pretože zasiahol do oboch doteraz odohraných stretnutí a inkasoval iba jeden gól. Aj to z pokutového kopu.

Mladý gólman podržal Podbrezovú hlavne v závere stretnutia proti Košiciam, kedy na neho smeroval osamotený Jones: „Ja som si chcel do poslednej chvíle udržať koncentráciu a dobré postavenie. Keď som videl, že lopta prešla cez nášho obrancu, tak som hneď zareagoval, vyštartoval proti nemu a trafil ma,“ opisoval dôležitý moment.

Jesennú časť strávil v Pohroní, zažil tak skok o jednu súťaž nahor: „Kvalita, tempo a nasadenie hráčov je na oveľa vyššej úrovni a Niké liga je omnoho kvalitnejšia,“ tvrdí.

Pôsobenie na Horehroní si užíva: „Snažím sa podávať koncentrované a sebavedomé výkony, takisto pomáhať mužstvu ako sa len bude dať,“ pokračuje Rehák.

Ak berieme do úvahy aj stretnutie minulej sezóny na pôde Žiliny, tak zatiaľ v najvyššej lige nastúpil trikrát a inkasoval iba z pokutového kopu od Marcina: „Zatiaľ mi to svedčí, ale stále je to iba začiatok. Uvidí sa po dlhšej dobe,“ uvedomuje si.

Momentálne sa rovnako ako celý klub sústredí na kľúčový nedeľný duel proti Dunajskej Strede: „Očakávam veľmi dobrý a kvalitný zápas z oboch strán. Bude to mať vysokú úroveň. Každý hrá o veľa. Dúfam, že čo príde čo najviac ľudí, pretože to stretnutie za to bude určite stáť. Každý v kabíne vie, čo chceme, dostať sa do prvej šestky. Dáme do toho všetko,“ dodal Ivan Rehák.

Zaplňme Zelpo Arénu!

Proti Dunajskej Strede odohráme kľúčový zápas v boji o postup do prvej šestky, preto veríme, že nás prídete podporiť v čo najvyššom počte.

Pripravili sme si pre vás prekvapenia v podobe zníženého vstupného. Každý, kto príde do Zelpo Arény v drese FK Železiarne Podbrezová, bude mať vstupné zadarmo.

Zľavnené vstupné budú mať obyvatelia Podbrezovej, ktorí sa preukážu občianskym preukazom a zamestnanci Železiarne Podbrezová a.s., ktorí sa preukážu zamestnaneckou kartou.

Zľavnené vstupenky sa budú dať zakúpiť iba priamo v pokladni, nie online.

Takisto pozývame členov všetkých futbalových klubov na Slovensku, veľkých aj malých, dospelákov aj deti, na nedeľný zápas s Dunajskou Stredou.

Všetky futbalové kluby majú skupinový vstup na zápas s DAC Dunajská Streda zadarmo! Vašu účasť je potrebné nahlásiť na telefónnom čísle +421 907 227 029 alebo mailom na marketing@mbox.zelpo.sk.

Hrá sa v nedeľu o 17:30, tešíme sa na vás!