S Ružomberkom chceme nadviazať na výborné výkony z predchádzajúcich zápasov

Dnes o 18:00 nás čaká súboj 11. kola Niké ligy, v ktorom privítame v Zelpo aréne Ružomberok. Očakávaný duel po reprezentačnej prestávke sľubuje zaujímavé futbalové divadlo a všetci veríme, že pritiahne aj fanúšikov na tribúny.

Liptáci sa v posledných piatich kolách prezentovali premenlivou formou, zaznamenali dve výhry s Košicami a Zlatými Moravcami, remizovali s Trnavou a Michalovcami a podľahli Slovanu. Všetky tieto zápasy boli ale vyrovnané a v dvoch prípadoch skončili rozdielom jediného gólu. V tabuľke im patrí priebežná ôsma priečka, so ziskom 13. bodov.

Naši Železiari sú s 19. bodmi tretí, ale súťaž je zatiaľ mimoriadne vyrovnaná. Tri body nás delia od vedúceho Trenčína, ale len dva stráca Dunajská Streda, ktorá je priebežne šiesta. Aj z tohto pohľadu je dnešný zápas pre nás veľmi dôležitý a urobíme všetko pre to, aby sme dnes fanúšikov potešili víťazstvom a pripísali si do tabuľky plný bodový zisk.

Vlani sme sa s Ružomberkom stretli trikrát a vzájomná bilancia lepšie vyznela v prospech súpera. V 2. kole sa zrodila na Liptove remíza 2:2, ale v 13. kole sa v Zelpo aréne hostia potešili z víťazstva 2:0, na čo nadviazali aj v kvalifikácii o Európsku konferenčnú ligu, v ktorej zvíťazili 3:0.

Dnes je však nový deň, nový zápas, nová sezóna a naši Železiari od začiatku sezóny ukazujú svoju silu a chuť víťaziť. Dnes to nebude inak a urobíme všetko pre to, aby sme vo výborných výkonoch z predchádzajúcich zápasov pokračovali.

Zápas začína o 18:00, neseďte doma, ale príďte povzbudiť našich Železiarov a pomôcť im v boji o ďalšie ligové body! Vstupenky sú stále dostupné online na tejto adrese:
https://www.ticketlive.sk/sk/event/fk-zeleziarne-podbrezova-mfk-ruzomberok-21-10-2023