Skupina hráčov predĺžila zmluvu s naším klubom

Miki Bakaľa a Marek Bartoš

Hráči ako Miki Bakaľa, Marek Bartoš, Samuel Ďatko, Jozef Špyrka, či Peter Kováčik patria do základnej zostavy nášho klubu. Hráči, ktorí na ihrisku nechávajú srdce počas každého stretnutia, sa dohodli s klubom na predĺžení zmlúv. 

Generálny manažér klubu Miroslav Poliaček: “V klube sa veľmi tešíme, že sme sa s chlapcami dohodli na predĺžení spolupráce. Z nášho pohľadu sú to lídri tímu a je pre nás ďaleko dôležitejšie udržať týchto hráčov v klube, ako len prinášať nové posily. Sú to hráči, ktorí poznajú prostredie, systém a sú hladní za dosiahnutím úspechu spolu s nami. Preto je veľmi dôležité, že sme si poistili služby chlapcov, ktorých môžeme nazývať zdravým jadrom. Každé predĺženie zmluvy nesie so sebou aj vylepšené podmienky pre daného hráča, čo je logickým vyústením našej spokojnosti a hráči si to za svoje služby pre náš klub zaslúžia. Verím, že nás spoločne čaká ešte pekná futbalová budúcnosť.”  

Mnohí z týchto hráčov ku nám prišli ešte v žiackom veku a cez dorasteneckú súťaž sa prepracovali až do A tímu. Mikuláš Bakaľa začínal v našom klube ako 14-ročný hráč v sezóne 2015/2016, a tak teraz štartuje v našich farbách už svoju ôsmu sezónu. Miki Bakaľa: “Som vďačný a veľmi si vážim túto možnosť, ktorou je predĺženie zmluvy. Cítim dôveru od klubu a preto budem aj naďalej robiť svoju robotu na 100%. Teším sa na novú sezónu a spolu s ňou aj na nové výzvy, ktoré nás čakajú. Verím, že prinesieme fanúšikom ešte viac radosti ako doteraz.

Peter Kováčik: „Som rád, že mi klub prejavil dôveru tým, že mi ponúkol novú zmluvu, napriek tomu, že som bol pol sezóny mimo kvôli zraneniam. Dúfam, že túto dôveru splatím na ihrisku a bude to pre mňa a pre celý tím úspešná sezóna.“

Peter Kováčik s Richardom Ludhom, Mikim Bakaľom a Nicolasom Šikulom.