V prom domácim zápase si zmeriame sily so Šošonmi

Dnes večer uzavrieme 2. kolo Niké ligy zápasom, v ktorom privítame v Zelpo aréne žilinských Šošonov. Bude to prvý zápas na úplne novom trávniku, ktorý všetci veríme, že pokrstíme víťazstvom.

Žilina sa v uplynulom ročníku umiestnila na šiestej priečke, s počtom bodov 39, čo je o osem menej ako nazbierali naši Železiari, ktorí obsadili štvrtú priečku. Vo vzájomnom meraní síl sme sa vo všetkých zápasoch minulého ročníka tešili z víťazstva my a dnes večer chceme na tieto výsledky nadviazať!

Očakávame veľmi vyrovnaný duel, pretože tri zo štyroch vzájomných zápasov vlaňajšej sezóny skončili rozdielom jediného gólu a len raz sme zvíťazili rozdielom dvoch presých zásahov (3:1).

Mladý káder Žiliny má navyše za sebou skúsenosti z predkôl Európskej konferenčnej ligy, v ktorých postúpili cez Levadiu, no výkony v zápasoch s belgickým KAA Gent už na postup do ďalších bojov nestačili.

Dnes večer urobíme všetko pre to, aby sme nadviazali na úspešný štart do sezóny a udržali prvenstvo v ligovej tabuľke aj po druhom kole. Zápas štartuje o 20:30 na domácom trávniku v Zelpo aréne. Príďte povzbudiť našich chlapcov na prvý domáci zápas sezóny a spoločne zabojujme o víťazstvo. Tešíme sa na vás. Železiar do toho!