Zajtra sa opäť vraciame do Zlatých Moraviec, cieľom je pohárový postup

Už zajtra nás čaká ďalšie kolo Slovnaft cupu v Zlatých Moravciach. Trochu paradoxná situácia, keďže práve Zlaté Moravce boli naším posledným ligovým súperom, ale toto je iná súťaž a my chceme ísť ďalej. ViOn sa prvýkrát predstaví pod vedením nového trénera a hráči sa budú chcieť ukázať v najlepšom svetle. My sme sa opäť pozreli do nášho tábora, kde rovnako prípravy naplno prebiehajú.

„Máme skúsenosť zo soboty, ale nie je to jednoduché, pretože obe mužstvá budú vychádzať zo skúseností z toho najčerstvejšieho zápasu. Musíme byť naplno koncentrovaní, preto som rád, že to nie je vložené niekedy v týždni, ale sa na zápas môžeme pripraviť“, poodhalil svoje pocity tréner Roman Skuhravý.

V predchádzajúcich kolách pravidelne dostávali priestor hráči, ktorí majú zatiaľ v Niké lige menej zápasových minút. Bude tomu tak aj zajtra pri Žitave? „Pre nás sú obe súťaže veľmi dôležité, ale určite budú hrať hráči, ktorí odohrali predchádzajúce pohárové kolá. Sme vyrovnaní a ja chcem vidieť, ako sú na tom všetci. Pohyby v zostave určite budú a otázkou je, ako sa rozhodneme v rozostavení, aký bude zdravotný stav a musíme si poradiť aj s absenciou reprezentantov“, uzavrel debatu hlavný tréner.