Železiari sa potešili z víťazstva v najcennejšom drese

Prvé zápasy majú za sebou reprezentanti o 21 rokov. V zostave Slovenska sa objavili dvaja Železiari. V základnej zostave proti Španielsku nastúpil Nicolas Šikula, ktorý aktuálne pôsobí v drese Pohronia a v zápase odohral 52 minút. Medzi náhradníkmi figuroval Filip Mielke, ktorý ale do zápasu nezasiahol. Sokolíci sa potešili z víťazstva 2:0.

Česká 21-ka si hladko poradila so Severným Írskom 3:0. Na lavičke náhradníkov čakal na svoju príležitosť Chris Kabongo, ktorý do zápasu zasiahol po polčasovej prestávke. Do listiny strelcov sa nezapísal.

Sokolíci sa v pondelok o 19:00 predstavia na Malte, českých mladíkov čaká v utorok kvalifikačný zápas na EURO U21 proti Islandu. Železiarom držíme palce a ich reprezentačné výkony budeme sledovať.