PREVIEW: V sobotu nás čaká domáci zápas so Skalicou

V zápase 16. kola Fortuna ligy sa FK Železiarne Podbrezová predstaví v ZELPO Aréne proti MFK Skalica. Stretnutie začína v sobotu 29.10. o 15:00. Priamy prenos vysiela VOYO.

Podbrezová v poslednom zápase prehrala na pôde Dunajskej Stredy. V tabuľke sa nachádzame na štvrtom mieste so ziskom 23 bodov za 6 výhier, 5 remíz a 4 prehry. Doposiaľ sme premenili 22 gólov a 17 sme inkasovali. Náš najlepší strelec Moses Cobnan sa postaral o 7 gólov. Trikrát sa presadili Boris Godál a Marek Kuzma.

Čaká nás veľmi nepríjemný súper. Skalica má vo svojom kádri viacero skúsených hráčov. Systémovo sú variabilní a práve na to chceme správne reagovať. Otváranie priestorov, súčinnosť a okamžitý tlak po strate budú zásadné atribúty hry. Prichádza záver jesennej časti a my chceme potvrdiť výkonom a určite aj výsledkom pozíciu ktorú sme si vybudovali,“ hovorí asistent trénera Štefan Markulík.

V prvom tohtosezónnom vzájomnom zápase sme na trávniku Skalice remizovali 1:1

MFK Skalica sa momentálne nachádza na 11. mieste s 15 bodmi. V poslednom zápase prehrali doma so Slovanom Bratislava 1:4. Najlepší strelec Andrej Fábry vsietil 3 góly.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *