11. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-19 – FC DAC Dunajská Streda

FK Železiarne Podbrezová U-19 –  FC DAC Dunajská Streda    1 : 3 (1 : 2)

Góly : 45´ Vondryska (11 m) – 38´ a 68´ Gembický, 43´ Javro

Zostava U-19 :

Rehák  – Geschwandtner, Jenat, Bakaľa, Kováčik, Brozman (74´ Prachar), Majkút (68´ Bryndziar), Jonaš (44´ Ludha), Kvietok (74´ Macko), Gajan, Vondryska

Do zápasu sme vstúpili dobre, hrali sme aktívne, napádali sme súpera a zabraňovali mu v útočnej hre. Mali sme hernú prevahu a vytvorili sme si šance, z ktorých padli dva góly, žiaľ kvôli ofsajdu neboli uznané. Zlom v zápase prišiel po našej červenej karte a z priameho kopu sme prehrávali 0:1 a po akcii súpera bolo 0:2. V poslednej minúte prvého polčasu znížil Vondryska z pokutového kopu na 1:2. V druhom polčase sme napriek oslabeniu chceli zvrátiť nepriaznivý stav, ale po chybe v 67. minúte sme prehrávali 1:3. Snahu hráčom nemožno uprieť, do konca zápasu išli na doraz, ale na dobre a rozumne hrajúceho súpera to nestačilo. Sme pripravení a verím, že ďalší súper to bude mať s nami veľmi ťažké.