02. kolo nadstavba, ŽP Šport U-13 – MŠK Rimavská Sobota

I. liga mladší žiaci – stred, 02. kolo – nadstavba

ŽP Šport Podbrezová U-13  –  MŠK Rimavská Sobota     6 : 8  (3 : 4)
Góly za ŽP : Faško 2, Divald, Laššák, Spevák, Kováčik M.

Družstvo A: Morong – Ambros, Hrbál – Strýček, Lupták, Faško – Kováčik M., Pindeš (Spevák)

Družstvo B: Slepička – Matula, Záhorský – Kováčik P., Dívald, Kravčák – Trnavský, Laššák (Donoval, Havlíček)

Komentár k zápasu U-13 :

Do domáceho zápasu proti Rimavskej Sobote sme vstúpili excelentne a súperovi nepožičali loptu, čoho výsledkom boli úvodné góly na oboch stranách ihriska. Do 20 minúty sme kontrolovali hru, i keď postupne sme svojimi individuálnymi chybami a stratami ľahkých lôpt dostávali súpera na koňa. Hostia naše chyby tvrdo trestali a my naopak sme v 100% šanciam opäť trestuhodne zlyhali. Polčasových 3:4 zaručovalo boj aj v druhom polčase, lenže o výsledok sa v našom drese pobilo len družstvo A. Družstvo B obrovskými individuálnymi chybami a technickými nedostatkami dovolilo hosťom streliť štyri góly a rozhodnúť o konečnom výsledku. Na druhej strane hráči bojovali, dvakrát sa im podarilo aj gólovo presadiť, ale na víťazstvo to nestačilo. Súper nám dal lekciu z efektivity! V zápase chýbala v našom drese výraznejšia osobnosť, ktorá by strhla mužstvo a v kľúčových momentoch bol rozdielovým hráčom. Mrzí nás prerušenie série výhier, ktorú musíme opäť naštartovať v ďalšom majstrovskom zápase.