21. kolo, FK Senica – FK Železiarne Podbrezová U-17

FK Senica  –  FK Železiarne Podbrezová U-17   3 : 1 (2 : 0)

Góly : 23´ Stúpal, 27´ Vyletel, 72´ Želonka  – 76´ Galčík

Zostava U-17 :

Dlubáč – Šteiniger, Krišica (41´ Svetlošák), Ďatko, Galčík, Jenat, Lichý (61´ Vicáň), Gecelovský, Gajan, Brodziansky (20´ Auxt), Kováčik P. (73´ Kováčik O.)

Zápas sme si prehrali už v prvom polčase svojím prístupom a mentálnym nastavením na majstrovské stretnutie. Bez emócií sa futbal hrať nedá a to bol náš prípad v dnešnom, ale nie len v dnešnom zápase. Domáci futbalisti boli lepší vo všetkých herných činnostiach, ale hlavne v nasadení a ochote sa pobiť o úspešný výsledok. V prvom polčase sme im tak umožnili získať pohodlný, dvojgólový náskok. V druhom polčase sa naše nasadenie trocha zlepšilo, no na zvrat v zápase to bolo veľmi málo. V 72. minúte sme po zbytočnom faule v šestnástke inkasovali z pokutového kopu tretí gól a bolo po zápase. V závere ešte Jenat zahodil veľkú šancu z piatich metrov, Galčík potom znížil pekným gólom z priameho kopu na konečných 3:1,  ale náš nie dobrý dojem z tohto zápasu to už nenapravilo.