Boris Godál hosťujúci v Al-Adalah večer odohrá zápas proti tímu Cristiana Ronalda

Boris Godál pri debute v hosťujúcom klube Al Adalah

Náš obranca Boris Godál, ktorý je aktuálne na hosťovaní v Saudskoarabskom Al-Adalah večer odohrá spolu so svojím tímom duel proti Al-Nassr (21:00). 

Al-Adalah spolu s Borisom Godálom odohral posledné stretnutie pred tromi týždňami pred reprezentačnou prestávkou. V zápase s Al-Feiha dostali v poslednej minúte vyrovnávajúci gól a tak si zo stretnutia odniesli domov jeden bod. Výkon celého tímu bol dobrý a veria, že na tento výkon nadviažu aj teraz. Podľa Borisa by bol ideálny scenár udržať nulu. 

“Vyhrali sme dokonca dvakrát po sebe, následne remizovali. Mužstvu takéto výsledky nesmierne pomohli. Atmosféra v tíme je preto veľmi dobrá. Vyhrabali sme sa na miesto, z ktorého sa nevypadáva, takže sa na ňom chceme minimálne udržať. Snažíme sa robiť všetko pre to, aby sme sa priblížili aj tímom, ktoré sú päť bodov pred nami. Dobré výkony sme podali aj v stretnutiach, v ktorých sa nám nepodarilo bodovať. Boli tiež dueli s dvomi strelenými gólmi, čo sa tu na jeseň nestávalo.”

Ako vidí Boris to, že si dnes večer zahrá proti Ronaldovi? 

“Skôr to rieši moje okolie. Rodina, kamaráti a tiež novinári. Je o čom písať, že chlapec, ktorý pred pol rokom hral slovenskú ligu za Podbrezovú teraz nastúpi proti Ronaldovi. Nemám proti tomu nič, je to na pekný nadpis, ale ja túto situáciu beriem úplne v pohode. Nechystám sa na Cristiana, ale na Al-Nassr ako veľmi dobrý tím, ktorý príde s úmyslom bodovať a udržať sa na horných priečkach tabuľky. Je to ašpirant na titul. Prišiel tam Ronaldo a ten má vždy len najvyššie ambície. Pobláznil ostatných spoluhráčov, fanúšikov a celú Saudskú Arábiu. Čaká nás veľmi ťažké stretnutie. Platiť bude určite dôsledná obrana. Nesmieme ich našimi chybami nechať ísť do otvorenej defenzívy. V mužstve súpera je veľa skúsených hráčov, mnohí sú reprezentanti. Majú veľkú kvalitu, preto bude tento duel náročný po fyzickej aj psychickej stránke. Verím však, že sa s tým vyrovnáme tak, aby sme boli po stretnutí spokojný my.“