Do Rakytoviec cestujeme s cieľom potvrdiť úlohu favorita

Dnes o 15:30 vybehneme na trávnik v Rakytovciach, ktorý je domovským stánkom RSC Hamsik Academy, aby sme zabojovali o postup do ďalšieho kola Slovnaft cupu. Tím, nesúci meno našej futbalovej legendy, je účastníkom západnej skupiny 3. ligy. Po šiestich kolách patrí „Hamšíkovcom“ ôsma priečka ligovej tabuľky, za dve výhry, tri remízy a jednu prehru.

Tím zložený z mladých futbalistov, doplnený o legionárov a hráčov s ligovými skúsenosťami, dnes vyzve našich Železiarov a môžeme očakávať, že nebudú chcieť predať kožu lacno! Opierajú sa najmä o skúsenosti kapitána Patrika Abraháma, ktorý v posledných dvoch súťažných zápasoch strelil štyri góly a celkovo má na konte v aktuálnej sezóne už šesť presných zásahov.

My cestujeme do Rakytoviec s jasným cieľom, potvrdiť postavenie favorita a vybojovať si postup do ďalšieho kola. Môžeme očakávať zmeny v zostave a príležitosť určite dostanú hráči, ktorí dostávajú menej priestoru v Niké lige, ale každopádne k súperovi cestujeme víťazne naladení a odhodlaní potešiť všetkých fanúšikov víťazstvom.

Úvodný výkop je naplánovaný na 15:30, príďte nás povzbudiť priamo do Rakytoviec a pomôžte Železiarom na ceste za postupom. Priamy prenos zápasu môžete sledovať na Niké TV. Železiar do toho!