Matej Oravec podpísal s našim klubom novú zmluvu do konca sezóny 2023/2024

Už počas jarnej časti sme avízovali, že zmluva Mateja Oravca v našom klube po sezóne končí. Po pár týždňoch sa však situácia zmenila a klub sa s mladým, dvadsaťpäťročným obrancom, dohodol na novom ročnom kontrakte, do konca sezóny 2023/2024.

Miroslav Poliaček, generálny manažér FK: “Maťovi Oravcovi u nás k 30.6. končila zmluva. Už koncom jarnej časti sme túto skutočnosť komunikovali. Vieme, že Maťo je v ideálnom futbalovom veku a chcel by možno skúsiť nejakú novú futbalovú výzvu, ktorá sa mu rysovala. Keď som dostal informáciu, že sa mu to nepodarilo, tak sme ho hneď kontaktovali, s ponukou ďalšej spolupráce. Matej pozná systém, trénera, prostredie a nakoľko sme boli s našou predošlou spoluprácou spokojní, tak sme spolu podpísali nový ročný kontrakt. Veríme, že Matej bude zdravý a svojimi výkonmi pomôže Podbrezovej k ďalšej úspešnej sezóne.”

Matej Oravec: “Po vzájomnej dohode s vedením klubu sme sa rozhodli predĺžiť zmluvu o jeden rok. Som rád, že sme boli schopní nájsť kompromis pre obe strany a verím, že nasledujúcu sezónu si udržíme minimalne takú kvalitu, ako to bolo v predošlých mesiacoch.”