1.FC Slovácko  –  FK Železiarne Podbrezová U-17    3 : 2 (3 : 0)

Zostava U-17 :

Chládek – Ďurica, Morong, Ustaník, Černák, Brozman, Macko, Körös, Kohút, Prachar, Jonaš

Striedali :

Ufrla, Šteiniger, Pavličko

Prvý polčas nebol z našej strany vydarený, prehrávali sme osobné súboje, hlavne v strede poľa a defenzíve. Súper mal hernú prevahu, ktorú zúročil na pohodlné trojgólové vedenie. Aj my si však vytvorili tri veľmi dobré príležitosti na skórovanie, no vo finálnej fáze sme sa znova nepresadili. Druhý polčas sme zvýšili agresivitu, získali stredné pásmo a cely druhý polčas sme dominovali. Výsledkom bolo zníženie na 3:2, a mali sme príležitosti aj na otočenie výsledku. Pozitívom je naša zlepšená hra a dominancia v druhom polčase a v závere zápasu aj vystupňovanie tempa, keď sme mali kondične navrch oproti súperovi.