Muži v príprave proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Prípravný zápas mužov

FK Železiarne Podbrezová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš   2 : 0 (1 : 0)
Góly : 17. Leško, 70. Andrič (vla.)

Podbrezovčania vo svojom poslednom domácom prípravnom zápase pred odletom na sústredenie do Turecka vyhrala nad Liptovským Mikulášom 2:0. Hlavne prvý polčas priniesol veľmi dobrý priebeh. V sedemnástej minúte bol po faule na Ferapontova nariadený priamy kop a ten Dávid Leško krásnou strelou ponad múr a pod brvno dokázal zúročiť na úvodný presný zásah (1:0). Hostia zahrozili nepresnou strelou Mazura a po centri Kotoru Djordjevič loptu nasmeroval tesne vedľa brány Podbrezovej. Leško mohol pridať svoj druhý presný zásah v stretnutí, Šavol na zemi dokázal zasiahnuť. Po zmene strán šance veľmi neprichádzali, ale tá prvá znamenala druhý gól v sieti hostí. Gólman Mikušiak center podbehol a Dragan Andrič loptu nešťastne nasmeroval do siete (2:0). Magda mohol po rohu zvýšiť už na 3:0, z päťky trafil do obrancov súpera a keď v poslednej minúte trafil brvno Kopičár, tak bolo jasné, že skóre už meniť nebude.

Podbrezová : Kuciak – Mojžiš A., Djordjević, Valek, Viazanko, Sedláček, Njire, Mojžiš V., Ferapontov, Leško, Mikuš

Striedali: Drobnjak – Kopičár, Magda, Bilić, Turňa, Baez, Tereščenko, Vajda, Bernadina, Lepieš

L. Mikuláš : Šavol – Očenáš, Kucharčík, Šimun, Janec, Lišivka, Poremba, Papaj, Mazur, Kotora, Andrić D.
Striedali : Mikušiak – Riš, Laco, Staš, Kaplaň, Nino, Dunda, Andrić B.