FC Fastav Zlín  –  FK Železiarne Podbrezová  U-19     1 : 1 (1 : 0)

Ludha – Kováčik P., Daniš, Gecelovský, Dávidík, Holub, Caban, Cibula, Galčík, Ďatko, Voško

Vodilka, Matalík, Brodziansky, Trnovský, Jagerčík, Bakaľa, Kováčik O., Jenat, Katunský

FC Fastav Zlín  –  FK Železiarne Podbrezová  U-17     1 : 1 (0 : 0)

Gól za ŽP : 80´ Macko

ZOSTAVA U-17: Chládek, Ďurica, Ustaník, Geschwandtner, Šteiniger, Macko, Ufrla, Brozman, Kurčík, Raffay, Kohút

STRIEDALI: Sokol, Morong, Kostelný, Černák, Koros, Banas, Kafrík

Odohrali sme zatiaľ herne náš najlepší zápas v tomto  prípravnom  období. V zápase sa ukázali veci, ktoré nacvičujeme v tréningovom procese, či už v defenzíve alebo aj v ofenzíve. Zápas mal napriek veľkej horúčave výborné tempo. Prvý polčas sme boli lepším mužstvom, šance sme však nevyužili. Domácim sa tiež z ich dvoch dobrých situácií skórovať nepodarilo a polčas tak skončil bez gólov. V druhom polčase išli domáci po našom zaváhaní v defenzíve do vedenia. Nezložili sme však zbrane a zo záverečného tlaku sa nám podarilo vyrovnať na konečných 1:1.