MŠK PÚCHOV – FK Železiarne Podbrezová U-15  1 : 5 (1 : 2)

Zostava U-15:

Kňazík – Lacko, Kaliský, Zábojník, Hanzlovič – Galovič, Kostelný, Bobok – Lutka, Diveky, Kadura

Striedali:

Lipták, Kán, Štugner, Kvietok, Gajdoš

Zápas splnil naše predstavy. Boli sme aktívni od začiatku zápasu aj v defenzíve pri pressingu a zisku lôpt a čo je dôležité aj smerom do ofenzívy v ponukovej činnosti. V prvom polčase nám trocha chýbala v predfinálnej fáze presnosť, ale postupne s pribúdajúcimi minútami sa to zlepšovalo a vytvárali si šance, ktoré sme aj dokázali premeniť a preniesť do zápasu nacvičované veci z tréningového procesu. Potešiteľné z dnešného zápasu je aj naša hra, kde sme dokázali v prechodovej fáze pri zakladaní útoku vyriešiť aj ťažké situácie. V tomto zápase nebol slabší výkon od jednotlivcov, takže sme pôsobili kompaktne aj ako tím  a na našej hre to bolo cítiť.

Marcel Turňa, tréner

MŠK PÚCHOV – FK Železiarne Podbrezová U-14  3 : 3 (2 : 1)
Góly: Kupec 2, Strelec

Zostava U-14:

Fodor/Herko – Faško, Grexa, Varga Vraždiak – Paľus, Soliar, Kupec – Baran, Strelec, Ivanko

Striedali: Ďuriš, Belko

Úvod veľmi zlý v 5 minúte sme prehrávali 2:0 po obrovských chybách, počas celého zápasu sa náš výkon mierne zlepšoval. V závere sme si slušnou hrou vytvorili tlak a dokázali sme vyrovnať.