10. kolo, FK Pohronie D. Ždaňa – ŽP Šport U-15

FK Pohronie D. Ždaňa Žiar n/H. – ŽP Šport Podbrezová U-15    0 : 0

ŽP Šport U-15 :
Sokol – Ludha, Geschwandtner, Daxner (47´ Štefánek), Kostelný (47´ Kán), Gajan, Raffay, Kafrík (47´ Kováčik), Oravec, Michelčík, Morong (36´ Čižmárik)

Komentár k zápasu U-15 :
Zápas s FK Pohronie v Žiari nad Hronom sme nezačali zle a boli sme aktívni od úvodných minút. Snažili sme sa čím skôr streliť gól, priniesť pohodu do našej hry, no máme obrovské problémy v ofenzíve. Nedokázali sme si znova vytvoriť vyloženú šancu a zlomiť odpor domácich. V 10. minúte sme mali náhodnú šancu, zlý odkop brankára domácich posielal z 30 metrov do brány Raffay, no jeho lob tesne minul opustenú bránu domácich. Postupne naša hra upadala, dostávali sme sa do herného kŕča v útočnej fáze, nevedeli sme nič vymyslieť a tak sme znova nestrelili gól. Súper nemal za celých 70 minút ani jednu šancu, my v prvom polčase jednu náhodnú, v závere ešte jednu pološancu, gól sme však z toho nedali a tak sa stretnutie skončilo nepopulárne 0:0.