12. kolo, FK Železiarne Podbrezová U-19 – MFK Ružomberok

FK Železiarne Podbrezová U-19 –  MFK Ružomberok    2 : 1 (1 : 0)

Góly : 45´ Bakaľa, 76´ Jonaš – 52´ Černák

Zostava U-19 :

Rehák  – Ludha (27´ Macko), Geschwandtner (67´ Krnáč), Bakaľa, Ustaník, Brozman, Majkút (90´ Kafrík), Kvietok, Gajan, Jonaš (80´ Raffay), Prachar (67´ Bryndziar)

Dnes sme zvládli náročný zápas proti húževnatému súperovi, ktorý nás dobre napádal a snažil sa ísť do rýchlych protiútokov. Nám dnes viazla kombinácia a chýbal nám pokoj na kopačkách, čo hráči nahradili bojovnosťou a dôrazom. Prvý polčas sme nehrali podľa očakávania a gól do šatne nás trochu nakopol, čo sa ukázalo v druhom polčase, keď sme si vytvorili niekoľko streleckých príležitostí. Žiaľ, súper znížil na 1:1, ale chválim hráčov, že stále išli na doraz, čo Jonáš korunoval víťazným gólom na 2:1 a tešili sme sa z domáceho víťazstva. Všetci hráči na ihrisku odviedli kus dobrej práce, ale musíme ďalej pracovať na našom napredovaní.