16.kolo, KFC Komárno – FK Železiarne Podbrezová

KFC Komárno – FK Železiarne Podbrezová  2 : 1 (0 : 0)

Góly: 63′ Matić, 85′ Saláta – 90′ Galčík

Žlté karty : 9′ Tóth, 86′ Bréda – 15′ Godál, 41′ Kukoľ, 76′ Galčík

KFC Komárno

Bréda – Popovič, Saláta, Szöcs, Šurnovský, Šimko, Szetei (76′ Krela), Domonkos, Bayemi (84′ Pastorek), Matić (84′ Machara), Tóth (64′ Sidibe)

FK Železiarne Podbrezová

Ludha – Kováčik, Godál (K), Paraj, Kukoľ – Chvátal (79′ Pajer), Bakaľa, Ďatko (55′ Špyrka), Galčík – Pavúk (64′ Breznanik), Gerebenits

Železiari dnes nastúpili na dohrávku 16. kola II. ligy. V prvom polčase bola hra vyrovnaná ani jedno mužstvo si nevypracovalo príležitosť na strelenie prvého gólu. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Zlom prišiel až v 63. minúte, keď sa z priameho kopu presadil Matić. Naši hráči sa snažili viac útočiť a dosiahnuť tak vyrovnanie, ale Komárno dobre bránilo a z protiútokov nie raz zahrozilo. V 85. minúte prišla ďalšia štandardná situácia, po ktorej sa presadil Saláta. Podbrezová vložila všetko do útoku a v 90. minúte skóroval Galčík. Na vyrovnanie bolo už neskoro, keďže hlavný rozhodca hneď po strelenom góle ukončil stretnutie v ktorom sme podľahli Komárnu 2:1.