ŽP Šport Podbrezová U-15  –  MŠK Námestovo   1 : 2 (0 : 0)
Góly : 46´ Gajan  –  51´ Košút,  60´ Banas

ŽP Šport U-15 :
Sokol – Ludha, Geschwandtner, Kostelný (53´ Štefánek), Gajan, Raffay, Kafrík, Brozman, Morong (60´ Ťažký), Nosáľ (65´ Slušniak), Daxner (36´ Čižmárik)

Po dvoch výborných zápasoch s mužstvami Ružomberka a Podlavíc prišlo v poslednom kole základnej časti bolenie brucha. Hráči prišli na zápas absolútne zle mentálne nastavení, chýbali emócie ako v predchádzajúcich zápasoch, nasadenie, koncentrácia. Jediný hráč, ktorého môžem pochváliť za chcenie, je Brozman, ale to bolo proti jedenástim hráčom súpera samozrejme málo. Ostatní hráči k zápasu pristúpili veľmi zle. Mali sme síce optickú hernú prevahu, hralo sa väčšinou na polovici hostí, ale chýbala kreativita v útočnej fáze, väčšie chcenie dať gól a ochota sa presadiť. Pre súperovu obranu bol nebezpečný len Brozman, ktorý chcel, bojoval a v 46. minúte bol po prieniku do šestnástky faulovaný. Pokutový kop následne premenil Gajan a viedli sme 1:0. Následne sme však v 51. a 60. minúte svojím prístupom a laxnosťou v obrannej fáze urobili dve chyby, súper svoje tieto jediné dve príležitosti z brejkových situácií premenil a tak si odviezol všetky tri body.