2.kolo – nadstavba, ŽP Šport U-15 – FC VSS Košice

I. liga starší žiaci – nadstavba, 2. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-15  –  FC VSS Košice   0 : 2 (0 : 1)
Góly : 32´ Hanák, 65´ Pazderák

ŽP Šport U-15 :
Sokol – Ludha, Geschwandtner, Kostelný (64´ Štefánek), Raffay, Ustaník, Brozman, Nosáľ (36´ Kafrík), Morong, Čižmárik (64´ Ťažký), Daxner (64´ Slušniak)

V druhom kole nadstavbovej časti súťaže sme znova neuspeli a prehrali s Košicami rovnakým výsledkom 0:2 ako v prvom kole v Prešove. Už štvrtý zápas v poradí sme nestrelili gól z hry, v obrannej fáze urobíme minimálne dve chyby, za ktoré nás súper vždy vytrestá gólmi. Skoro celý zápas sme boli aktívnejším, kombinačnejším mužstvom, snahu hráčom uprieť nemôžem, ale všetko to bolo len po súperovu šestnástku, kde sme sa vo finálnej fáze už nedokázali presadiť. Chýba nám nejaká kreatívna myšlienka v záverečnej fáze, lepšie vyriešenie finálnej prihrávky alebo dôraz v zakončení, kde nám cítiť absenciu nášho najlepšieho strelca Gajana. Hostia nám hrozili hlavne po štandardných situáciách, ktoré sme však tento krát vyriešili. V závere prvého polčasu, v 33. minúte sme však inkasovali po hĺbkovej kolmici zo súperovej vlastnej polky ihriska, nášho zlého postavenia obrannej štvorice a netaktického vybehnutia nášho brankára gól na 0:1. V druhom polčase sme sa snažili o vyrovnanie, vytvorili sme si aj tlak, no všetky naše akcie končili pred šestnástkou súpera. V závere zápasu hostia po ojedinelej šanci v druhom polčase a po našom nedôraznom bránení vo vlastnej šestnástke pridali druhý gól a odviezli si všetky tri body.