Zaujímavý súboj s veľmi kvalitným súperom

O 15:00 nastúpime na zápas proti známemu rakúskemu klubu LASK Linz. Sily nášho tímu preverí aktuálne tretí najlepší tím rakúskej Bundesligy a účastník skupinovej fázy Európskej ligy.

Kvalitný súper, ktorý v Európskej lige hrá zápasy aj s Liverpoolom, má v zostave hráčov, rôznych národností. Očakávame, že domáci dokonale preveria našu defenzívu a rovnako si aj naša ofenzíva vyskúša svoje útočné kombinácie proti obrane, preverenej ťažkými pohárovými zápasmi.

V prípravnom zápase opäť dostanú príležitosť hráči, ktorí majú na konte menej zápasových minút v Niké lige a môžeme očakávať aj výraznejšie obmeny v polčasových zostavách.

Roman Skuhravý: „Sme vďační, že môžeme hrať s účastníkom skupinovej fázy európskych pohárov. Po hlúpom zápase s DAC-om je to možnosť na zlepšenie defenzívnych činností. Rovnako je to zápas, v ktorom hráči zistia čo funguje, kde musíme pridať a to je najväčší benefit tohto zápasu.“

Začiatok zápasu bol posunutý na 15:30 a naživo ho môžete sledovať prostredníctvom priameho prenosu na Facebooku: LASK Linz – FK Železiarne Podbrezová

Držte palce našim Železiarom, bude to veľmi náročný zápas, ktorý nám ale môže dať veľmi veľa do ďalšieho priebehu súťaže a najmä ďalšieho tozvoja nášho tímu. Železiar do toho!