Na Humenné iba 100 divákov, v utorok spustíme registráciu na zápas

Vzhľadom na to, že okres Brezno sa nachádza v čiernej farbe, na sobotný ligový zápas proti FK Humenné bude môcť prísť do Zelpo Areny iba 100 divákov.

FK Železiarne Podbrezová pustí na stretnutie len ľudí, ktorí sa prihlásia dopredu na telefónnom čísle +421 907 227 029 (Matej Kubove, mediálny manažér), kde nahlásite vaše meno, očkovanie a permanentku/lístok.

Volať môžete v utorok (16.11.) od 9:00 do 16:00, v stredu (17.11.) od 15:00 do 20:00.

POZOR: Prednosť majú permanentkári: Držitelia našich permanentiek teda dostanú prednostné právo dostať sa na stretnutie, pre nich je vyhradený utorok, kedy sa môžu zaregistrovať výlučne držitelia permanentiek. V stredu sa môžu registrovať na telefónnom čísle aj ľudia, ktorí si chcú zakúpiť lístok.

Lístky sa budú predávať v budove Zelpo Areny vo štvrtok (18.11.) od 13:00 do 15:00 a v piatok (19.11.) od 13:00 do 15:00.

Zároveň musia byť všetci diváci, ktorí chcú prísť na zápas, zaočkovaní obomi dávkami jednej z registrovaných vakcín proti COVID-19 (Moderna, Pfizer/BioNTech, Astra Zeneca), alebo jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson.

Pri vstupe na štadión sa každý divák musí preukázať dokladom o očkovaní, inak nemôže byť na stretnutie vpustený. Očkovanie sa pre vstup nedá nahradiť testom.

Zároveň vás prosíme o spoluprácu. Vzhľadom na to, že medzi našimi fanúšikmi sú aj starší ľudia, ktorí používajú internet v obmedzenej miere alebo ho nepoužívajú vôbec, chceme vás poprosiť, aby ste týmto ľuďom, ak o nich viete, dali vedieť o možnosti registrovať sa, aby neprišli o náš posledný jesenný zápas.

V FK Železiarne Podbrezová by sme boli najradšej, keby sa mohlo s jesennou časťou prísť rozlúčiť čo najviac ľudí, ale musíme rešpektovať pandemické opatrenia.

Veríme, že už bez obmedzení sa spolu stretneme všetci v jarnej časti 2. ligy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *