U19 porazila Teplice a postúpila do finále Memoriálu Františka Hrdličku proti Trnave

Futbalisti FK Železiarne Podbrezová U19 vyhrali semifinále turnaja Memoriál Františka Hrdličku proti domácemu tímu FK Teplice.

Náš súper sa síce dostal do vedenia, v prvom dejstva mal viac z hry, lenže po zmene strán sa všetko otočilo v náš prospech. Ešte pred prestávkou trafil Dzurík brvno, v druhom polčase už Podbrezová udrela z prvého brejku po pár sekundách. Prešli len tri minúty, keď priebežný výsledok v náš prospech otočil Mašlej. Bodku za výsledkom dal po krásnej akcii celého mužstva znova Andy Masaryk.

Vo finále sa v sobotu o 11:00 stretneme proti Spartaku Trnava. Duel o tretie miesto obstarajú domáce Teplice a Vojvodina Novi Sad.

FK Teplice – FK Železiarne Podbrezová 1:3 (1:0)

Góly ŽP: 46., 89. Masaryk, 49. Mašlej

Podbrezová: Haviar – Jakab, Hudák, Mielke, Sekáč, Miraljemovič, Faško, Mašlej, Dzurík, Masaryk, Hanes