V súboji s nováčikom chceme bodovať naplno

Po triumfe v Michalovciach a postupovej pohárovej výhre, chceme aj dnes, v súboji s Košicami, bodovať naplno!

V ôsmich kolách nazbieral nováčik sedem bodov, s negatívnym skóre 5 strelených a 15 inkasovaných gólov. Toto vysvedčenie pasuje Košice medzi tímy s najmenej produktívnym útokom a treťou najhoršou defenzívou. Aktuálne ťahajú negatívnu sériu troch prehier, pričom nestrelili ani gól, naopak inkasovali až sedem.

Zaujímavosťou určite je, že v Košiciach pôsobí Michal Faško, brat nášho hráča a mládežníckeho reprezentanta Šimona. Zatiaľ k ich vzájomnej futbalovej konfrontácii na trávniku nedošlo a až zápasové súpisky rozhodnú, či budeme tento zaujímavý moment vidieť práve dnes, v Zelpo aréne.

Našim Železiarom sa darí, máme na konte 16 bodov, čo nám po ôsmich kolách priradilo druhú priečku tabuľky, za vedúcim Trenčínom. Našim cieľom je opäť bodovať naplno a upevniť si pozíciu na druhej priečke.

Zápas v Zelpo aréne štartuje o 17:30, vstupenky sú stále dostupné online na adrese:
https://www.ticketlive.sk/sk/event/fk-zeleziarne-fc-kosice-01-10-2023
Nestojte v rade pri pokladniach, ale zakúpte si vstupenku z pohodlia domova. Upozorňujeme fanúšikov, že z bezpečnostných dôvodov je vstupenka jednosmerná a po opustení štadióna už nie je možný návrat späť.

Tešíme sa na vás, veríme, že sa Zelpo aréna naplní, spoločne vytvoríme našim Železiarom výbornú atmosféru a budeme extra hráčom, ktorý im pomôže vybojovať ďalšie tri body. Železiar do toho!