Zápas proti Šamorínu presunutý na 5. apríla, v stredu doma proti Seredi

Stretnutie 22. kola 2. ligy medzi FC ŠTK 1914 Šamorín a FK Železiarne Podbrezová bolo z pôvodného termínu 27. marca presunuté na utorok 5. apríla, výkop bude o 16:00.

Dôvodom je, že viacero našich hráčov bolo povolaných do národného tímu Slovenska U21, kde dostali pozvánku Richard Ludha, Peter Kováčik, Mikuláš Bakaľa a Roland Galčík. Navyše, Nicolas Šikula, ktorý už dostal priestor v seniorskom futbale, cestuje s reprezentáciou U19 do Egypta.

Najbližší ligový zápas tak Podbrezová odohrá doma 1. apríla proti MŠK Púchov. Ešte predtým sa ale predstavíme už najbližšiu stredu (23.3.) o 11:00 v Zelpo Arene proti fortunaligovej Seredi v rámci prípravného stretnutia. Naposledy sme s týmto súperom hrali v príprave pred štartom ročníka 2021/22, prehrali sme 0:1.

„V tejto chvíli máme šestnásťčlenný káder. Štyria hráči boli nominovaní do U21 a Šikula do U19, takže to stretnutie by sme neodohrali, aj keby sme veľmi chceli. Najbližším súperom teda bude Púchov. Dobre sa naňho nachystáme, pretože nemáme v úmysle nikoho podceniť,“ hovorí tréner Roman Skuhravý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *